Osvaldas Zelepūgas

Vardas, pavardė: Osvaldas Zelepūgas

Startinis numeris: #338

Klasė: MX2

Amžius: 36

Komanda: „Žemaitija Racing“

Motociklas: Yamaha YZ250F, 2017m.

Nuo kelių metų važiuoji? Nuo 21

Pirmasis treneris: Saulius Stankus

Laimėjimai: Sunku visus išvardinti. Tačiau prieš kelias dienas dariau „inventorizaciją“ ir suskaičiavau 146 taures ir 129 medalius.

Labiausiai įsimintinos varžybos: Maždaug prieš 10 metų dalyvavau varžybose, kurių metu, šokdamas per trampliną, užšokau ant varžovo. Lūžau koją. Tačiau po vienos savaitės startavau kitose varžybose Pakruojyje ir iškovojau pirmąją vietą.

Sunkiausios varžybos: Man visos varžybos sunkios. Į visas žiūrių atsakingai ir stengiuosi parodyti geriausią rezultatą. Būna klaidų, būna griuvimų – po jų varžybos tampa dar sudėtingesnės, nes reikia atkovoti prarastas pozicijas

Sunkiausia trasa? Kodėl? Pačios sunkiausios man puraus smėlio trasos. Bet įmanoma prie jų priprasti ir parodyti gerą rezultatą.

Labiausiai patinkanti trasa? Kodėl? Lietuvoje – Plungės trasa „Žemaitija“. Ji sudėtinga ir labai techniška. Pabaltijo mąstu – Kegums. Ši taip pat techniška, tačiau ji išsiskiria labai dideliu greičiu.

Sunkiausia trauma, jei tokių turėjai: Šis klausimas labai sunkus – jų turėjau daug. Pati sunkiausia buvo stuburo trauma. Dėl jos praleidau visą sezoną, o pasėkmes jaučiu ir šiandien.

Kodėl motokrosas? Nes tai buvo mano vaikystės svajonė. Pasitaikius pirmai progai atsisėdau ant plieninio žirgo. Ir vis dar neplanuoju nuo jo nulipti. Nors mano karjera prasidėjo vėlai, jau buvau 21m., tačiau didelis noras, užsispyrimas ir sunkus darbas padėjo man pasiekti mano užsibrėžtus tikslus.

Ateities planai: Planų aš jau nebeturiu. Stengiuosi palaikyti kuo geresnę sportinę formą. Žiemos metu žaidžiu ledo ritulį. Atstovauju 5 komandas. Stengiuosi būti kuo stipresnis motokrose. Sezonui atėjus negalvojų apie jį visą – apie artėjančias varžybas sužinau iš klubo vadovo – Sauliaus Stankaus. Pagrindinis tikslas kiekvienais metais būna nugalėtojų pakyla. Tai ir suteikia jėgų bei motyvacijos eiti pirmyn.